Jokių pasiteisinimų!

Sukūrėme platų paslaugų spektrą tam, kad kiekvienas galėtų gauti profesionalias sveikatingumo paslaugas pagal savo norus, tikslus ir galimybes – PRADĖK ŠIANDIEN!

asmeninės treniruotės

grupinės mankštos

konsultacijos

asmeninės treniruotės

Asmeninės treniruotės privačioje sveikatingumo studijoje su nuolatine asmeninio trenerio-kineziterapeuto priežiūra, konsultacijomis ir mitybos rekomendacijomis – siekiantiems maksimalių rezultatų. Treniruotės tipas, intensyvumas ir dažnumas nustatomi individualiai pagal kiekvieno kliento fizines galimybes, norus ir tikslus. Tai gali būti svorio metimas, reabilitacija po traumų, bendras fizinis lavinimas, atsistatymas po nėštumo ir kt. Treniruotės gali būti vedamos dviems žmonėms vienu metu.

8 treniruotės po

40 €

visa suma 320 €

1 mėnesio bendras darbas

Puiki progra išmokti pagrindus

24 treniruotės po

25 €

visa suma 600 €

3 mėnesių bendras darbas

Maksimalūs rezultatai

grupinės mankštos

Lėto/vidutinio tempo bei intensyvumo treniruotės skirtos viso kūno stiprinimui, ypatingą dėmesį skiriant nugaros, liemens bei giliųjų raumenų lavinimui. Mankštos tinka bet kokio amžiaus ir lyties žmonėms, ypač tiems, kas turi problemų su nugara, dirba sėdimą darbą arba ilgai nesportavo. Grupės iki 6 žmonių, todėl kiekvienam suteikiamas pakankamas dėmesys. Mankštas veda kvalifikuota kineziterapeutė.

2 Kartus per savaitę

65 €

1 mėnesiui

8 mankštos Jūsų pasirinktu laiku

Konsultacijos su kineziterapeute

3 kartus per savaitę

90 €

1 mėnesiui

12 mankštų Jūsų pasirinktu laiku

Konsultacijos su kineziterapeute

konsultacijos

Konsultuojame sporto, sveikatingumo ir mitybos klausimais. Po konsultacijos, individualios treniruočių programos sudarymo ir asmeninių treniruočių, klientas sportuoja savarankiškai ir toliau ryšys palaikomas nuotoliniu būdu. Vedame seminarus įvairiomis sveikatingumo temomis įmonėms ir organizacijoms. Turime patirties tobulinant įvairių sporto šakų trenerių žinias apie bendrą fizinį rengimą ir esame parengę mokymų ciklą šia tema.

konsultacija

40 €

Jums rūpimu klausimu:

Sportas

Mityba

Sveikatingumas

Seminarai/ paskaitos

--- €

Galimos temos:

Sveikas gyvenimo būdas

Fizinio aktyvumo pagrindai

Racionali mityba

Mokymų ciklas treneriams ir kt.

DUK

Ne, nėra jokių abonemento, nario ar kitų mokesčių. Nereikia atskirai mokėti už treniruočių programas, konsultacijas bei mitybos rekomendacijas – mokama tik už specialisto laiką.

Asmeninių treniruočių laikas nustatomas su kiekvienu klientu individualiai, pagal kliento galimybes ir trenerio užimtumą.

Treniruočių stilius, trukmė, intensyvumas ir kiti kintamieji nustatomi kiekvienam klientui individualiai. Mūsų vedamos treniruotės yra atletikos, gimnastikos, fitneso, reabilitacijos, funkcinių ir kitų treniruočių „miksas“. Su vienais klientais jos būna ramesnės, reabilitacinio pobūdžio, su kitais intensyvios ratų tipo – viskas priklauso nuo individualių tikslų, norų ir sugebėjimų. Neturime šablono, kuriuo vadovaujamės, nuolat keičiame pratimų derinius ir treniruočių stilių, kad treniruotės nesikartotų ir į studiją nereikėtų keliauti „kaip į darbą“.

Taip, perkant 3 mėnesių paketą už treniruotes galima atsiskaityti dalimis.

Asmenines treniruotes veda vyras – treneris-kineziterapeutas Artiomas. Grupines mankštas veda kvalifikuota kineziterapeutė Janina.