Jokių pasiteisinimų!

Sukūrėme platų paslaugų spektrą tam, kad kiekvienas galėtų gauti profesionalias sveikatingumo paslaugas pagal savo norus, tikslus ir galimybes – PRADĖK ŠIANDIEN!

asmeninės treniruotės

grupinės mankštos

video treniruotės

kitos paslaugos

asmeninės treniruotės

Asmeninės treniruotės privačioje sveikatingumo studijoje su nuolatine asmeninio trenerio-kineziterapeuto priežiūra, konsultacijomis ir mitybos rekomendacijomis – siekiantiems maksimalių rezultatų. Treniruotės tipas, intensyvumas ir dažnumas nustatomi individualiai pagal kiekvieno kliento fizines galimybes, norus ir tikslus. Tai gali būti svorio metimas, reabilitacija po traumų, bendras fizinis lavinimas, atsistatymas po nėštumo ir kt. Vienos treniruotės metu studijoje daugiausiai gali būti du klientai.

8 treniruotės Po

30 €

Visa suma 240 €

1 mėnesio bendras darbas

Puiki proga išmokti pagrindus

Išskirtinis dėmesys Jums

24 treniruotės po

25 €

Visa suma 600 €

3 mėnesių bendras darbas

Maksimalūs rezultatai

Išskirtinis dėmesys Jums

Du šeimos nariai

35 €

už treniruotę (iš viso)

8 tr. (1 mėn.) - 280 €

24 tr. (3 mėn.) - 840 €

Jauku, smagu ir efektyvu

grupinės mankštos

Lėto/vidutinio tempo bei intensyvumo treniruotės skirtos viso kūno stiprinimui, ypatingą dėmesį skiriant nugaros, liemens bei giliųjų raumenų lavinimui. Mankštos tinka bet kokio amžiaus ir lyties žmonėms, ypač tiems, kas turi problemų su nugara, dirba sėdimą darbą arba ilgai nesportavo. Grupės iki 6 žmonių, todėl kiekvienam suteikiamas pakankamas dėmesys. Mankštas veda kvalifikuota kineziterapeutė.

2 kartus per savaitę

40 €

1 mėnesiui

8 mankštos Jūsų pasirinktu laiku

Mažos grupės (iki 6 žmonių)

Konsultacijos su kineziterapeute

3 kartus per savaitę

55 €

1 mėnesiui

12 mankštų Jūsų pasirinktu laiku

Mažos grupės (iki 6 žmonių)

Konsultacijos su kineziterapeute

4 kartus per savaitę

70 €

1 mėnesiui

16 mankštų Jūsų pasirinktu laiku

Mažos grupės (iki 6 žmonių)

Konsultacijos su kinezitrapeute

video treniruotės

Video treniruotės – tai nufilmuotos treniruotės su išsamiais trenerio paaiškinimais, skirtos sportuojantiems savarankiškai sporto klube arba namuose. Treniruotės yra dviejų („moterims“ ir „kitos“) arba triejų („vyrams“) dalių, atitinkamai dviems arba trims sporto dienoms per savaitę. Treniruotės nėra individualios, todėl turint išskirtinių norų ar sveikatos problemų, būtina pasikonsultuoti su sveikatingumo specialistu.

Moterims

30 €

1 pasirinkta video programa

Treniruotė lieknėjimui

Treniruotė kūno stiprinimui

Treniruotė sėdmenų stangrinimui

Vyrams

30 €

1 pasirinkta video programa

Treniruotė lieknėjimui

Treniruotė kūno stiprinimui

Treniruotė jėgos didinimui

Kitos

30 €

1 pasirinkta video programa

Laikysenos gerinimo treniruotė

Pilvo preso treniruotė

Treniruotė nėštukėms

kitos paslaugos

Konsultuojame sporto, sveikatingumo ir mitybos klausimais. Po konsultacijos, individualios treniruočių programos sudarymo ir asmeninių treniruočių, klientas sportuoja savarankiškai ir toliau ryšys palaikomas nuotoliniu būdu. Vedame seminarus įvairiomis sveikatingumo temomis įmonėms ir organizacijoms. Taip pat turime patirties tobulinant kitų sporto šakų trenerių žinias apie bendrą fizinį rengimą ir esame parengę mokymų ciklą šia tema.

konsultacija

30 €

Jums rūpimu klausimu

Sportas

Mityba

Sveikatingumas

Paslaugų paketas

150 €

Paketą sudaro:

Konsultacija

Mitybos rekomendacijos

Individuali treniruočių programa

Asmeninės treniruotės x 3

Seminarai/ paskaitos

--- €

Galimos temos:

Sveikas gyvenimo būdas

Fizinio aktyvumo pagrindai

Racionali mityba

Mokymų ciklas treneriams ir kt.

DUK

Ne, nėra jokių abonemento, nario ar kitų mokesčių. Nereikia atskirai mokėti už treniruočių programas, konsultacijas bei mitybos rekomendacijas – mokama tik už specialisto laiką.

Asmeninių treniruočių laikas nustatomas su kiekvienu klientu individualiai, pagal kliento galimybes ir trenerio užimtumą.

Treniruočių stilius, trukmė, intensyvumas ir kiti kintamieji nustatomi kiekvienam klientui individualiai. Mūsų vedamos treniruotės yra atletikos, gimnastikos, fitneso, reabilitacijos, funkcinių ir kitų treniruočių „miksas“. Su vienais klientais jos būna ramesnės, reabilitacinio pobūdžio, su kitais intensyvios ratų tipo – viskas priklauso nuo individualių tikslų, norų ir sugebėjimų. Neturime šablono, kuriuo vadovaujamės, nuolat keičiame pratimų derinius ir treniruočių stilių, kad treniruotės nesikartotų ir į studiją nereikėtų keliauti „kaip į darbą“.

Taip, perkant 3 mėnesių paketą už treniruotes galima atsiskaityti dalimis.

Trokštamų rezultatų receptas būtų toks: pastovumas, nuoseklumas, noras ir tikėjimas tuo ką darai bei motyvacinis pagrindas. Reikia užduoti sau klausimą „KO AŠ NORIU?“ ir „KAM MAN TO REIKIA?“. Jeigu į šiuos du klausimus atsakote, degate noru ir tikėjimu, jog Jums pavyks, nepraleidinėjate treniruočių, laikotės nurodymų ir pasitikite treneriu – nepavykti tiesiog negali!

Asmenines treniruotes veda vyras – treneris-kineziterapeutas Artiomas. Grupines mankštas veda kvalifikuota kineziterapeutė Janina.

Šiai dienai mankštos vedamos nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 20 val., Taip pat renkama rytinė grupė antradieniais-ketvirtadieniais 10 val., bei ateityje planuojamos ir 19 val. treniruotės.

Pavyzdys: Įsigijote video treniruotę moterims lieknėjimui. Gaunate video medžiagą, kurioje matosi kaip modelis atlieka visą treniruotę, o treneris komentuoja ir aiškina apie pratimų atlikimo techniką bei atkreipia dėmesį į svarbias treniruotes detales. Treniruotė būna iš dviejų arba triejų dalių (priklausomai nuo rūšies), atitinkamai dviems arba trims sporto dienoms per savaitę. SVARBU: video treniruotės tai ne asmeniškai JUMS sudarytos treniruotės, todėl turint specifinių norų ar sveikatos problemų, rekomenduojame iš pradžių parašyti mums ir pasikonsultuoti šiuo klausimu.