apie mus

2016 m. Klaipėdoje duris atvėrė privati sveikatingumo studija „Sveikas Fitnesas“. Tai pirmoji ir vienintėlė tokio pobūdžio studija Klaipėdoje ir Lietuvoje. Studijos veikla nuo pat pradžių buvo orientuota į kokybę, o ne į kiekybę, todėl vienu metu studijoje  dirbama daugiausiai su dviem (išskyrus grupines mankštas) žmonėmis. Jokių perpildytų sporto salių, jokių pašalinių žmonių, jokių eilių prie treniruoklių, tik produktyvus darbas su asmeniniu treneriu, gera nuotaika, jauki aplinka ir puikūs rezultatai. Studija yra įrengta Klaipėdos miesto centre, joje yra visos reikalingos priemonės bet kokio tipo treniruotėms, galimybė atsivesti vaiką, galimybė sportuoti poroje ar grupėje ir daug kitų galimybių, kurių nėra nei klube nei namuose.

Treniruočių tipas priklauso nuo siekiamo rezultato, dažniausiai tai būna fitneso, reabilitacijos, atletikos, gimnastikos, sunkiosios atletikos ir kitų sporto šakų „miksas“.  Klientas niekada nežino ką Jis darys ir kokie pratimai jo laukia, viskuo pasirūpina treneris. Treniruotė trunka 45 minutes, dažniausiai yra sportuojama kartu mažiausiai 3 mėnesius tam, kad pasiekti maksimalių rezultatų. Tikslai gali būti įvairūs – svorio metimas, tonuso didinimas, probleminių kūno vietų dailinimas, laikysenos gerinimas, nugaros stiprinimas, reabilitacija po traumų, bendras fizinis aktyvumas ir kt. Mes neruošiame sportininkų fitneso ar kultūrizmo varžyboms, nedirbame dėl reitingų, esame reabilitacinės pakraipos specialistai, propaguojame sveiką judesį ir stengiamės padėti žmonėms, kuriems reikalinga pagalba.

Nuolat tobuliname savo žinias, rūpinamės kiekvienu klientu ir stengiamės palaikyti ryšį ne tik treniruočių metu. Galime pasigirti puikiu klientų lojalumu – su didžiąja dauguma dirbame jau trečius metus ir didžiuojamės Jų pasiektais rezultatais. Mums pavyko suburti į mažą, bet labai šiltą ir draugišką bendruomenę savo nuostabius klientus, kurie mus kasdien džiugina, leidžia mums augti ir tobulėti. Dėka Jų mes jaučiamės naudingi, reikalingi ir laimingi – Ačiū Jiems!

Vizija

Teikti aukščiausios kokybės paslaugas, paremtas žiniomis, kvalifikacija ir patirtimi - vizija, siekis ir tikslas, kuris nuo pat pirmos darbo dienos buvo svarbiausias prioritetas. Niekada neatšaukiu treniruočių, neturiu kitų darbų ar tikslų - man visada svarbiausias buvo ir bus mano klientas. Manau, jog tai yra svarbi darbo etikos dalis. Dirbu savo svajonių darbą, esu laimingas ir dėkingas savo klientams už pasitikėjimą, atsidavimą ir puikius rezultatus!

Artiomas - studijos įkūrėjas, kineziterapeutas, asmeninis treneris.

Komanda

Tai, ką mes darome šiandien, lems kaip gyvensime rytoj! Mano pareiga ir pagrindinis tikslas yra suteikti žinių apie sveiką gyvenimo būdą ir išmokyti saugiai sportuoti. Noriu motyvuoti žmones rinktis sveiką gyvenimo būdą. Nuteikti, jog pasirinkus sveiką ir aktyvų gyvenimą, jie jausis ne tik geriau, bet ir lengviau. Sportas padės išlaikyti šviesų protą, pažadinti teigiamas emocijas ir džiaugsmą gyvenimui. Patenkintas ir į treniruotę vėl atėjęs klientas - pats didžiausias mano darbo įvertinimas.

Janina - kineziterapeutė, grupinių mankštų trenerė.